Hizmetlerimiz

Rs-service

KUPA TEDAVİSİ

Kan alınmadan yalnızca kupa çekilerek uygulanan tedaviye de kuru hacamat veya da kupa tedavisi denilmektedir.Omurganın dikkatli kullanılmaması, sıkı çalışma temposu, stres, kaza ve soğukta kalma sonucunda o alandaki kan dolaşımı olumsuz etkilenir.

Rs-service

MANUEL TERAPİ

Manuel Terapi, vücudun tüm kas-iskelet, omurga, eklem ve yumuşak doku problemlerinin iyileştirilmesinde kullanılan çok etkili bir tedavi yöntemidir.

Rs-service

AKUPUNKTUR

Akupunktur, vücuttaki belirli noktalara çok ince iğnelerin batırılması ve bu noktaların uyarılması prensibine dayanan bir uygulama çeşididir. Akupunktur, çeşitli rahatsızlıkların tedavisinde çok uzun yıllardır başarıyla kullanılmıştır.

Rs-service

KİNEZYOLOJİK BANTLAMA

Kinezyolojik bantlama, eklem hareketlerini kısıtlamadan kasları ve eklemleri destekleyerek vücudun doğal iyileşme sürecini hızlandıran özel bir bantlama tekniğidir.

Rs-service

REFLEKSOLOJİ

Tamamlayıcı tedavi yöntemi olarak uygulanan refleksoloji masajı halk arasında ayak masajı olarak bilinir fakat vücudun farklı bölgelerinde de uygulanmaktadır.

Rs-service

KURU İĞNELEME

Kuru İğneleme , hareketi iyileştirmek veya geri kazandırmak için ince tek kullanımlık iğnelerin hasarlı dokuya uygulandığı bir tedavi yöntemidir.Kas ve iskelet sistemindeki birçok ağrının nedeni aslında stres, aşırı zorlama ve ağrılı hastalıklar nedeniyle kasılmış ve kısalmış kaslardır.

Nörolojik Hastalıklar ve Rehabilitasyonu

Merkezi ve periferik sinir sistemi zarar gördüğünde hastaları eski fonksiyonel kapasitelerine ulaştırmak için yapılan, farklı metodların bulunduğu tedaviye nörolojik rehabilitasyon denir.

Ortopedik Hastalıklar ve Rehabilitasyonu

Ortopedi, kas iskelet sistemi ve rahatsızlıklarını inceleyen bilim dalıdır. Doğuştan, sonradan oluşan veya travma sonucu meydana gelen patolojileri önler ve tedavi eder.

Pediatrik Hastalıklar ve Rehabilitasyonu

Çocuklarda doğum öncesinde veya sonrasında oluşan rahatsızlıkların tedavisini içeren, çocukların normal gelişimini devam ettirmesi ve fonksiyonel kapasitelerini artırmak amacıyla uygulanan tedavilerdir.

Geriatrik(İleri Yaş) Rehabilitasyon

Geriatrinin anlamı yaşlı bilimi demektir. 65 yaş ve üzerindeki her hastayı temsil eder. Tansiyon, alzheimer, kemik erimesi ve üriner inkontinans gibi bir çok rahatsızlık ileri yaş grubu bireylerde görülmektedir.

Fizik Tedavi Artık Evinizde...

BİZİMLE BERABER ZAMANINIZI EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANIN

Pandemi sürecinde tedavilerinize evde devam edebilirsiniz.

EVDE FİZİK TEDAVİNİN AVANTAJLARI

NEDEN EVDE FİZİK TEDAVİ?

Evde fizik tedavi hizmetini tercih etmeniz için birçok sebep vardır. Güvenilir, lisans mezunu ve alanında başarılı fizyoterapistler tarafından verilen bu hizmetin öncelikli amacı kaybedilen vücut fonksiyonlarının geri kazanılmasıdır. Ameliyata gerek duyulmadan, hastanın yaşam kalitesini ve fonksiyonel kapasitesini arttırmayı amaçlar.

ortho

EVDE FİZİK TEDAVİ KONFORU

Yatağa bağımlı ve evden çıkmakta zorluk yaşayan hastalar başta olmak üzere birçok hasta grubu evde fizik tedavi hizmeti almaktadır. Çünkü fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunan pek çok sağlık kuruluşuna ulaşım oldukça zahmetli ve zordur. Tüm bu sıkıntılı süreçlerden kurtulup alanında uzman fizyoterapistler ile fizik tedavi hizmetinizi evinizde alabilirsiniz.

Size Uygun Tedavi Saatleri

Kabul görmüş bir gerçek vardır ki, hastalıklarda erken tanı ve tedavi oldukça etkilidir. Fizik tedavi, birçok rahatsızlık için uygulanan bir tedavi yöntemidir ve erken dönemde başlandığında, düzenli devam edildiğinde mucizevi sonuçlar vermektedir. Evde fizik tedavi hizmeti almanızın en büyük katkılarından biri ise, sizlere en uygun gün ve saatlerde olacağından devamlılığının kolayca sağlanmasıdır.

KİŞİYE ÖZEL FİZİK TEDAVİ PROGRAMI

“Hastalık yoktur, hasta vardır.” sözü tıpta oldukça bilinen ve benimde benimsediğim bir sözdür. Mesleki tecrübelere sahip bir fizyoterapist, her hastanın kendine özgü olduğunun bilincindedir. Kişinin hastalıktan önceki günlük yaşam aktiviteleri dikkate alınmaktadır. Buna göre hedefler koyup mesleki bilgi ve becerilerimle size özel bir tedavi programı sunmaktayım.

ZAMANINIZ SİZE KALSIN

Sağlık kurumlarında alınan 1 seans fizik tedavi hizmeti için, tüm hazırlık ve ulaşım süreleri hesaba katıldığında yaklaşık 3 saatlik bir zaman harcanır. Bu gidiş ve geliş süreci oldukça yorucu olmakla birlikte, fazla zaman kaybıdır. Fizik tedavi için yolda zaman harcamaktansa, evde fizik tedavi hizmeti almak daha avantajlı ve tercih sebebi olmaktadır.

HAREKET ÖZGÜRLÜKTÜR..

× Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?